Home   Genel Bağcılar ve Güngören şubemizde yarım gün eğitimimiz başlamıştır

Bağcılar ve Güngören şubemizde yarım gün eğitimimiz başlamıştır

bagcilarsube

Bağcılar ve Güngören şubemizde yarım gün eğitimimiz başlamıştır.

Kayıt ve eğitim bilgilerini idareden alabilirsiniz.

Sabah saatlerimizi tercih eden öğrencilerimiz için saatlerimiz: 08.30 / 12.30

Öğleden sonra eğitim saatlerimiz: 13.00 /17.00


Gülen Çocuk Aanaokulu  Bağcılar  Şubesi, hizmet vermeye  başladı.

Kurum faaliyetimiz 2004 yılında Merkez binamızda başlamış olup , veli memnuniyetinden doğan ısrarlar bizi Bağcılar şubemizi açmaya yönlendirmiştir.

2012-2013 Eğitim Öğretim yılında müstakil binamızda faaliyete geçecek olan ÖZEL BAĞCILAR GÜLEN ÇOCUK ANAOKULU heyecanla çocuklarını bekliyor. Kayıtlarımızı 01.08.2012 tarihinden itibaren kendi binamızda almaya başlıyoruz.

BAĞCILAR ŞUBEMİZİN FARKLILIKLARI

Hedeflerimiz;,Gülen Çocuk Anaokulu’nun temel hedef ve prensiplerinin yanında :
Grup Kontenjan sayımızı sınırlı tutarak çocuklarımızın daha donanımlı gelişmesini sağlamak. 
Eğitim araç-gereçlerinin ,materyallerinin ahşap ağırlıklı ve zihinsel gelişimlerini azami destekleyecek özelliklerde seçerek eğitim –öğretim kalitesini arttırmak. 
 İngilizce eğitimine ağırlık vererek çocuklarımızın ingilizce’ye olan farkındalıklarını arttırmak.
Eğitici dranma: Pedagojik drama olarak da adlandırılan ,sosyal eğitim ve karakter eğitiminde kullanılan önemli bir yöntemdir.Çoğu anaokullarında basit dramatizasyonlar şeklinde geçiştirilen eğitici drama etkinliği Bağcılar şubemizde profesyonel drama eğitmenimiz tarafından verilecektir.Eğitici drama programımızın sonunds 1. Dönem ve 2. Dönem için ayrı ayrı değerlendirme raporu verilecektir.

Çalışan annelerimiz için, 0-2 yaş çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz sevgi dolu kadrosuyla hizmet veren kreş bölümümüz bulunmaktadır.

ÖZEL GÜLEN ÇOCUK ANAOKULU 

2012-2013 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILINA 

KALİTESİNİ  ARTTIRARAK BAŞLIYOR!

 

GÜNGÖREN MERKEZ VE BAĞCILAR ŞUBEMİZ İÇİN YENİLİKLERİMİZ:

ETÜT GRUBUMUZ :

İlköğretim öğrencileri için ,hazırladığımız program çerçevesinde,sabahçı ve öğlenci öğrencilerimize  hizmet verecektir.Program içeriğinde;karakter ve ahlak eğitimi,ders takviyesi vardır.

ALOHA MENTALARITHMETIK :

Aloha Mental Aritmetik Programı 4-13 yaş arsındaki çocuklar için tasarlanmış bir beyin ve zihin geliştirme programıdır.Mental Aritmetiğe katılan çocuklar,sayısal işlemlerde ilk önce abaküs ile işlem yapmayı öğrenirler .Yaklaşık dört ay sonra abaküsü ortadan kaldırarak sayısal işlemleri tamamen zihinden yapmaya başlarlar.Programı başarıyla bitiren öğrenciler  zihinden hızlı işlemler yapmaya başlarlar.Bu program ile çocukların dikkat eksikliği,konsantırasyon ve odaklanma sorunu ortadan kalkıyor.Beynin her iki lobu aynı anda egzersiz yapıyor ve mükemmel şekilde çalışan beyinler ortaya çıkıyor.

Her iki kurumumuzda da talepler doğrultusunds  yaş gruplarına göre özel sınıflar  oluşturulacaktır.

 


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:

*

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette